Piwne festiwale 2015 - co, gdzie i kiedy?

SPIS FESTIWALI NA 2016 ROK: TUTAJ

Nie wiesz gdzie spróbować dobrego piwa? Nie wiesz kiedy zaplanować urlop? A może wprost przeciwnie masz zaplanowany, ale nie wiesz czy w okolicy odbywa się coś ciekawego? To zestawienie jest dla Ciebie! Piwne festiwale w porządku chronologicznym i na aktualizowanej, interaktywnej mapie. 


Mnogość festiwali związanych z piwem poraża, niemożliwym wydaje się być na wszystkich. Ale na pewno warto odwiedzić choć raz taką imprezę. Festiwal piwa to możliwość spróbowania wielu piw rzemieślniczych w jednym miejscu, często dostępne są polskie jak i te zagraniczne. Do tego tematyczne imprezy towarzyszące, spotkania, wykłady, degustacje, pokazy warzenia piwa. Festiwale to bardzo często możliwość spotkania i porozmawiania z czołówką polskiego piwowarstwa czy blogerami. Przy tak wielu możliwościach na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. A gdzie i kiedy się odbywają? Oto lista wszystkich:


Żeby było łatwiej zlokalizować imprezę, wszystkie pozycje znajdują się na mapie poniżej:

klik >> Mapa - Festiwale piwa 2015 << klik


Teraz już wiesz gdzie możesz świętować z dobrym piwem w ręku. Jeśli uznasz te informacje za pożyteczne: polub stronę, udostępnij posta i mapę innym - niech nie czują się zagubieni!

Jeśli zauważyłeś/-aś jakieś braki, daj znać - uzupełnię dane.Komentarze

Popularne posty